Вхід

Політика конфіденційності
Забув пароль
Авторизуватись
Ще не зареєстровані? Скористайтеся перевагами реєстрації:
Збереження продуктів у прив'язці до проектів
Консультації фахівців щодо продукції on-line
Реєстрація
Реєстрація
Користуючись цією формою, ви визнаєте, що прочитали умови користування Умови використання сайту і повністю згоден з ними
Авторизуватись

Електродвигуни вентиляторів

Електродвигуни із зовнішнім ротором

Конструкція електродвигуна із зовнішнім ротором подібна до конструкції асинхронного електродвигуна, але з невеликою відмінністю: ротор електродвигуна розташований зовні статорної обмотки, а статор з обмотками розташований в центрі електродвигуна. Таке оригінальне виконання електродвигуна забезпечує компактність вентиляційному агрегату. Вал електродвигуна обертається на кулькових підшипниках, які закріплені всередині статора, а робоче колесо закріплене на корпусі ротора. Завдяки такій конструкції забезпечується повітряне охолодження електродвигуна, що дозволяє застосовувати вентилятори в широкому температурному діапазоні. Всі електродвигуни та вентилятори є статично та динамічно збалансовані на заводі-виробнику.

Обладнання з ЕС-моторами

ЕС-мотор, який приводиться в дію за допомогою електронного комутаційного пристрою (контролера), представляє собою електродвигун постійного струму, який, на відміну від звичайного електродвигуна постійного струму, не має деталей, які труться та зношуються, таких як колектор та щітки. Вони замінені електронною платою ЕС-контролера, яка не вимагає обслуговування. Нові електродвигуни характеризуються високою продуктивністю та оптимальним керуванням в усьому діапазоні швидкостей обертання. За допомогою електронного контролера ЕС-мотора можуть бути реалізовані додаткові функції, як, наприклад, керування вентилятором за датчиком температури, тиску, а також іншими параметрами.

Переваги вентиляторів з ЕС-двигуном:

  • економічна робота на будь-якій швидкості обертання робочого колеса вентилятора (аж до нуля);
  • зменшене тепловиділення;
  • габаритні розміри вентиляторів можуть бути зменшені завдяки конструкції із зовнішнім ротором;
  • максимальна швидкість обертання вентилятора не залежить від частоти електричного струму в мережі (можлива робота як у мережі з частотою струму 50 Гц, так і в мережі з частотою 60 Гц);
  • високий ККД при роботі на малих обертах;
  • можливий обмін даними між персональним комп'ютером та вентилятором для встановлення і контролю робочих характеристик;
  • централізоване керування групою вентиляторів, поєднаних у єдину систему.

Спеціально розроблене програмне забезпечення дозволяє з високою точністю керувати роботою поєднаних у мережу вентиляторів. На дисплей комп'ютера виводяться всі параметри системи, і, за необхідності, можна задавати режим роботи індивідуально для кожного вентилятора в мережі.

Характеристики роботи вентилятора, який працює в єдиній мережі, можуть бути централізовано скориговані у відповідності до параметрів системи вентиляції. Дана технологія дозволяє налаштувати систему вентиляції відповідно до вимог конкретного споживача.

Висловіть свою думку

Голосування
Чи допомагає наш сайт розвитку вашого бізнесу?