Вхід

Політика конфіденційності
Забув пароль
Авторизуватись
Ще не зареєстровані? Скористайтеся перевагами реєстрації:
Збереження продуктів у прив'язці до проектів
Консультації фахівців щодо продукції on-line
Реєстрація
Реєстрація
Користуючись цією формою, ви визнаєте, що прочитали умови користування Умови використання сайту і повністю згоден з ними
Авторизуватись

Інновації та технології

Однією з основних складових успіху Вентс є інноваційність. Компанія розробляє і впроваджує сучасні технологічні рішення на всіх етапах виробництва, що дає їй змогу випускати продукцію, яка максимально відповідає очікуванням і потребам клієнтів. Інновації Вентс – це комплексне застосування професійних знань, глобального досвіду та сучасних технологій у виробництві вентиляційного обладнання. Компанія щорічно оновлює та вдосконалює лінійки своєї продукції, зважаючи на сучасні тенденції та побажання споживачів. Орієнтація на потреби клієнта і впровадження інновацій дозволили Вентс зайняти провідні позиції на світовому ринку вентиляційної продукції та безпосередньо впливати на формування тенденцій на цьому ринку.

R&D-центр

Інтелектуальним центром компанії є власний R&D-підрозділ з 13 спеціалізованими лабораторіями, де працює 380 висококваліфікованих інженерів, які розробляють нові інжинірингові рішення для оптимізації споживчих характеристик продукції, що випускається. Основними напрямами інноваційних досліджень підрозділу є енергоефективність, багатофункціональність, інтелект, автоматизація управління та дизайн. Результат інтелектуальної роботи інженерів Вентс відображається у 365 отриманих міжнародних патентах.

Енергоефективність

Компанія Вентс є одним зі світових лідерів у виробництві енергоефективного вентиляційного обладнання. Чимало рішень Вентс дають змогу користувачам мінімізувати витрати на електроенергію за експлуатації вентиляційних пристроїв. Одним із таких енергоощадних рішень є використання у вентиляторах високоефективних EC-двигунів з високим ККД і низьким рівнем шуму. EC-технології відповідають найсучаснішим вимогам у сфері створення енергоощадної та керованої вентиляції, забезпечуючи економію енергії до 35% порівняно з асинхронними двигунами. Застосування у вентиляційних установках рекуператорів різних типів, що дають змогу зберігати в приміщенні тепло в холодний сезон і прохолоду влітку, також забезпечує користувачам істотну економію на обігріванні й охолодженні повітря. Деякі види обладнання Вентс оснащені тепловими насосами, що дозволяє їм використовувати геотермальну енергію, максимально знижуючи енерговитрати.

Сучасні технології

Чимало рішень компанії являють собою складне інтелектуальне обладнання, яке здатне працювати як у ручному, так і автоматичному режимах, самостійно змінюючи робочі параметри залежно від якості повітря в приміщенні. Система автоматики дає змогу інтегрувати вентиляційні установки в систему «Розумний дім», керувати ними за допомогою Wi-Fi через смартфон і планшет з будь-якої точки світу, а також об'єднувати пристрої в єдину мережу для синхронної роботи. Асортимент продукції Вентс включає різні інтелектуальні рішення як для будинків і квартир, так і для комерційного та промислового сегментів ринку.

Усі нові ідеї та розробки фахівців R&D-підрозділу Вентс втілюються в експериментальні прототипи, які виготовляються на основі комп'ютерних 3D-моделей. Кожен прототип майбутньої продукції проходить серію експериментів і тестів у сертифікованих дослідних лабораторіях, де перевіряється на відповідність технічним та аеродинамічним параметрам. Усі нові зразки вентиляційної продукції, що надходять на ринок, мають необхідні сертифікати і захищені міжнародними патентами.

Висловіть свою думку

Голосування
Наскільки зручним для вас став оновлений сайт?