Оновлений сайт знаходиться на стадії допрацювання. Ми будемо вдячні вам за зворотній зв'язок щодо можливих помилок та неточностей!
Вхід
Забув пароль
Авторизуватись
Ще не зареєстровані? Скористайтеся перевагами реєстрації:
Збереження продуктів у прив'язці до проектів
Консультації фахівців щодо продукції on-line
Реєстрація
Реєстрація
Користуючись цією формою, ви визнаєте, що прочитали умови користування Умови використання сайту і повністю згоден з ними
Авторизуватись

Політика конфіденційності

МИ ПІКЛУЄМОСЯ ПРО ЗАХИСТ ВАШОГО ПРИВАТНОГО ЖИТТЯ

Приватне акціонерне товариство «Вентс» прагне забезпечити захист Вашого приватного життя та дотримання чинного законодавства в області захисту даних та приватного життя. Ми сподіваємося, що дана Політика захисту приватного життя (далі за текстом - "Політика") допоможе Вам зрозуміти, якого роду інформацію ми збираємо у зв'язку з нашими продуктами та послугами, а також яким чином ця інформація обробляється. По всьому тексту цього документу термін “персональні дані” означає інформацію, яка стосується ідентифікованої або такої, яка піддається ідентифікації, людини (тобто, фізичної особи). Приватне акціонерне товариство «Вентс» (а також слова “ми”, “нам”, “наш” і т.д.) означає Приватне акціонерне товариство «Вентс».

Ця Політика поширюється на персональні дані, що зібрані у зв'язку з пропонованими Приватним акціонерним товариством «Вентс» продуктами та послугами, або ж при іншій взаємодії з нами, яка супроводжується посиланням чи іншою вказівкою на включення цієї Політики, наприклад, у зв'язку з нашими продуктами і аксесуарами, інтернет-сайтами та іншими видами послуг, що пропонуються Приватним акціонерним товариством «Вентс», як правило, в електронній формі, а також з іншими послугами, наприклад, підтримкою клієнтів, гарантійним обслуговуванням, рекламними акціями та кампаніями.

Для конкретних продуктів чи послуг Приватного акціонерного товариства «Вентс» ми можемо публікувати додаткові або змінені положення про захист приватного життя. Такі положення мають переважну силу перед даною Політикою по відношенню до будь-яких розбіжностей між ними. Наші продукти та послуги можуть містити посилання на інтернет-сайти інших компаній, а також інші послуги третіх осіб, які мають власну політику захисту приватного життя. Ми рекомендуємо уважно вивчати політику захисту приватного життя, в тому числі, представлену третіми особами. Приватне акціонерне товариство «Вентс» не несе відповідальності за практику захисту приватного життя або зміст будь-яких таких служб.

Використовуючи даний інтернет-сайт та/або надаючи Приватному акціонерному товариству «Вентс» персональні дані, Ви виражаєте згоду на збір, зберігання, використання, обробку та поширення своїх персональних даних способами, передбаченими цією Політикою, і з метою, передбаченою цією Політикою. Якщо Ви не погоджуєтеся з цією Політикою, просимо Вас не користуватися даним сайтом, а також не надавати Приватному акціонерному товариству «Вентс» свої персональні дані.

Які дані ми збираємо, зберігаємо, використовуємо, поширюємо

Як правило, ми збираємо Ваші персональні дані, коли Ви здійснюєте купівлю, використовуєте або реєструєтесь для використання наших послуг, берете участь у рекламній акції чи кампанії чи будь-якими іншими способами взаємодієте з нами. Ми здійснюємо збір, зберігання, використання, обробку та поширення персональних даних лише з Вашого відома чи згоди. Нижче наводяться приклади категорій, до яких відносяться зібрані, збережені, використовувані та поширювані дані.

Технічна інформація

У більшості випадків для відвідування наших інтернет-сайтів чи використання наших продуктів та послуг непотрібно повідомляти нам, хто Ви є. Проте, стандартна процедура використання наших продуктів та послуг зазвичай пропонує збір певної технічної інформації. До такої інформації відносяться, наприклад, Ваша IP-адреса і час доступу; відомості про те, за посиланням з якого інтернет-сайту Ви прийшли, які сторінки Ви відвідували, які посилання використовували, які рекламні банери та інші матеріали проглядали; інформація про Ваші пристрої та інша технічна інформація, що надається Вашим браузером чи може бути зібрана іншими способами у зв'язку з певними продуктами чи послугами. Коли Ви використовуєте наші послуги або іншим чином взаємодієте з нами за допомогою телекомунікаційних мереж, телекомунікаційний оператор в рамках стандартної процедури такого зв'язку може передавати нам певну додаткову інформацію, наприклад, абонентський номер Вашого мобільного телефону. Ознайомтеся також з розділом “Використання Cookies та веб-маячків” нижче.

Інформація, яку Ви нам надаєте

Коли Ви реєструєтеся для користування нашими продуктами та послугами, здійснюєте купівлю, берете участь у рекламній акції або іншим чином взаємодієте з нами, ми можемо попросити Вас надати таку інформацію, як Ваше ім'я, прізвище та по батькові, адреса електронної пошти, поштова адреса, а також імена користувачів, паролі та інші аналогічні облікові дані, які застосовуються для автентифікації користувачів та підтвердження їх дій або можуть бути потрібні для надання запитуваних Вами продуктів та послуг, або ж для зв'язку з Вами.

Ми можемо збирати демографічні відомості, наприклад, про Ваш вік, стать, поштовий індекс та мову, якій Ви віддаєте перевагу.

Ми також можемо збирати іншу інформацію, яка Вами надається, наприклад, про Вашу згоду з умовами, переваги, відгуки, продукти, послуги, а також іншу аналогічну інформацію, яку Ви нам надаєте. Зверніть увагу, що деякі відомості, що отримані від Вас, які не дозволяють ідентифікувати конкретну особу, можуть стати придатними для такої ідентифікації після надання Вами своїх персональних даних. Окрім цього, ми можемо, з дотриманням чинного законодавства, отримувати певні персональні дані із загальнодоступних джерел. Деякі з наших продуктів, послуг дозволяють Вам надати інформацію про інших людей, наприклад, якщо Ви робите замовлення на продукт і бажаєте, щоб він був доставлений безпосередньо іншому отримувачу.

Ваші транзакції з нами

Ми збираємо або запитуємо інформацію, що стосується придбання та/або використання Вами наших продуктів та/або послуг, а також іншої взаємодії з нами. Така інформація може містити, наприклад, відомості про надіслані Вами запити чи звернення, надані продукти та послуги (в тому числі відомості про доставку), фінансову інформацію (в тому числі здійснені платежі, дані про кредитну картку, адреса для виставляння рахунків, результати перевірки кредитоспроможності , а також інші аналогічні фінансові відомості), детальну інформацію про угоди між Вами та Приватним акціонерним товариством «Вентс», відомості про контакти та повідомлення, детальні відомості про надані Вами матеріали, а також іншу детальну інформацію за трансакціями. Ми можемо, з дотриманням чинного законодавства, здійснювати запис Ваших розмов з центром підтримки клієнтів або інших аналогічних контактів.

Цілі збору, зберігання, використання та поширення персональних даних

Приватне акціонерне товариство «Вентс» здійснює збір, зберігання, використання, обробку Ваших персональних даних для цілей, що описані у даній Політиці та/або в будь-яких додаткових відомостях про захист приватного життя для конкретних продуктів, послуг. Зверніть увагу, що в кожному конкретному випадку може застосовуватися одна або одночасно декілька цілей.

Надання продуктів та послуг

Ми можемо збирати, зберігати, використовувати Ваші персональні дані для виконання Ваших запитів, обробки замовлень, а також інших дій, що можуть вимагатися для здійснення або застосування контракту/договору/угоди між Вами та Приватним акціонерним товариством «Вентс», для забезпечення функціональності та безпеки наших продуктів та послуг, для ідентифікації Вашої особи або для запобігання та розслідування випадків шахрайства та інших зловживань.

Розробка продуктів та послуг

Ми можемо збирати, зберігати, використовувати Ваші персональні дані під час розробки наших продуктів та/або послуг. Проте, в більшості випадків ми використовуємо в процесі розробки продуктів та/або послуг лише зведену та статистичну інформацію. Окрім цього, ми можемо використовувати Ваші персональні дані для підготовки індивідуалізованих пропозицій та надання найбільш відповідних для Вас продуктів, послуг, наприклад, щоб надавати рекомендації або виводити на наших інтернет-сайтах індивідуалізовані матеріали та рекламу. Ми можемо розглядати персональні дані, зібрані у зв'язку з використанням Вами певного продукту та/або послуги Приватного акціонерного товариства «Вентс», у поєднанні з іншими, наявними у нас, Вашими персональними даними, за винятком випадків, коли такі персональні дані були отримані для інших цілей. Ми можемо готувати на підставі Ваших персональних даних зведену та статистичну інформацію.

Зв'язок з Вами та маркетинг

Ми можемо використовувати Ваші персональні дані, щоб встановити з Вами зв'язок, наприклад, повідомити інформацію про наші продукти та/або послуги, які Вами використовуються, або звернутися із запитаннями для вивчення задоволеності клієнтів. Ми можемо використовувати Ваші персональні дані для маркетингових та дослідницьких цілей, наприклад, для проведення досліджень ринку, а також можемо, з дотриманням чинного законодавства, звертатися до Вас з інформацією про запропоновані нами нові продукти, послуги або рекламні акції. Окрім цього, деякі з наших продуктів та послуг можуть використовуватися для просування продуктів та послуг інших компаній. Однак, Приватне акціонерне товариство «Вентс» без Вашої попередньої згоди не розкриває Ваших персональних даних таким компаніям, а також будь-яким іншим компаніям для використання в маркетингових цілях.

Передача персональних даних

Як правило, ми не продаємо, не передаємо в оренду чи будь-яким іншим чином не розкриваємо Ваших персональних даних третім особам, якщо нижче не обумовлено інше.

Згода

Ми можемо передати Ваші персональні дані, якщо Ви дали на це свою згоду. Деякі служби припускають передачу Ваших персональних даних іншим користувачам служби, наприклад, якщо Ви публікуєте в службі свої матеріали або берете участь у роботі спільнот користувачів Приватного акціонерного товариства «Вентс».

Приватне акціонерне товариство «Вентс» та уповноважені сторонні компанії

Ми можемо передавати Ваші персональні дані між структурними підрозділами Приватного акціонерного товариства «Вентс» або уповноваженим стороннім компаніям, які здійснюють, згідно замовлення Приватного акціонерного товариства «Вентс», обробку персональних даних для цілей, описаних у даній Політиці. Такі сторонні компанії не мають права використовувати Ваші персональні дані для інших цілей, і ми вимагаємо від них діяти у відповідності до даної Політики, а також використовувати для захисту Ваших персональних даних належні заходи безпеки.

Міжнародна передача

Під час представлення наших продуктів та послуг можуть використовуватися ресурси та сервери, що розташовані в різних країнах світу. З цієї причини Ваші персональні дані можуть передаватися через державні кордони за межі території країни, де Ви користуєтеся нашими продуктами та послугами, в тому числі в країни поза Європейською економічною зоною (EEA), у яких відсутні спеціальні закони про захист персональних даних або встановлені інші юридичні норми захисту даних, наприклад, Сполучені Штати Америки. В таких випадках ми вживаємо необхідних заходів, щоб гарантувати, що для такої передачі існує законна підстава, і що Вашим персональним даним забезпечено належний захист, відповідно до чинного законодавства. Наприклад, ми можемо використовувати стандартні угоди, схвалені (за необхідності) відповідною владою, а також вимагати виконання інших необхідних технічних та організаційних заходів інформаційної безпеки.

Обов'язкове розкриття

Обов'язкові для виконання закони можуть вимагати від нас розкриття Ваших персональних даних певним органам влади чи іншим третім особам, наприклад, органам правопорядку в країнах, де працюємо ми самі чи сторонні компанії, які діють від нашого імені. Ми також можемо, з дотриманням чинного законодавства, розкривати або іншими способами обробляти Ваші персональні дані для захисту законних інтересів Приватного акціонерного товариства «Вентс», наприклад, в процесі цивільного або кримінального судочинства.

Злиття та придбання

Якщо ми приймемо рішення про продаж, купівлю, злиття чи іншу реорганізацію нашого бізнесу в тій чи іншій країні, це може вимагати від нас передачі персональних даних потенційним чи фактичним покупцям та їх консультантам, або ж отримання персональних даних від продавців та їх консультантів.

Збір даних про малолітніх та неповнолітніх

Приватне акціонерне товариство «Вентс» не намагається зібрати будь-яку інформацію з осіб, молодших за 18 років, або вступати з ними у будь-які трансакції. Однак, точне визначення віку користувача не завжди можливе, тому в наших базах даних можуть міститися дані про дітей, молодших за 18 років. У випадках, коли запитується вік користувача, ми блокуємо надання продуктів та послуг будь-яким особам у віці менше 18 років. Ми також вживаємо розумних зусиль, щоб видалити з наших баз даних персональні дані, які пов'язані з малолітніми та неповнолітніми користувачами.

Відповідно до політики Приватного акціонерного товариства «Вентс», ми просимо малолітніх та неповнолітніх осіб (вік повноліття та, відповідно, вікові межі малолітніх та неповнолітніх осіб визначаються законодавством у місці Вашого проживання) не здійснювати покупок та не вчиняти інших юридичних дій з нашими продуктами та послугами без згоди на те батьків чи опікунів, якщо інше не дозволено чинним законодавством.

Якість даних

Ми вживаємо розумних заходів для підтримки точності та актуальності наявних у нас персональних даних, а також видалення застарілих та інших, неправильних чи надлишкових персональних даних.

Деякі продукти та послуги Приватного акціонерного товариства «Вентс» дозволяють керувати профілем користувача, тому ми рекомендуємо Вам час від часу проглядати свої персональні дані, щоб бути впевненим у їх правильності та актуальності. Пам'ятайте, що саме Ви несете відповідальність за надання нам вірних відомостей, а також за оновлення наданих даних, у разі появи будь-яких змін.

Безпека

З наданням персональних даних (особисто, телефоном, через Інтернет чи іншими способами) завжди пов'язаний певний ризик, а жодну технологію не можна вважати цілком безпечною чи захищеною від «втручання» чи «зламування». Однак, Приватне акціонерне товариство «Вентс» вживає необхідних технічних та організаційних заходів інформаційної безпеки, щоб запобігти таким ризикам та звести їх до мінімуму.

За необхідності, можуть вживатися такі заходи, як використання брандмауерів, захищених серверних центрів, шифрування, розгортання належних систем та процедур керування правами доступу, уважний підбір спеціалістів з обробки, а також інші заходи, які є доцільними з технічної та комерційної точки зору і забезпечують належний захист Ваших персональних даних від несанкціонованого використання чи розкриття. У випадках, коли це необхідно, ми також можемо робити резервні копії, а також використовувати інші аналогічні засоби, щоб уникнути випадкового пошкодження чи знищення Ваших персональних даних. У розділах інтернет-сайту Приватного акціонерного товариства «Вентс», які підтримують онлайн-трансакції, ми будемо застосовувати для захисту конфіденційності та безпеки таких трансакцій стандартні для галузі заходи безпеки, наприклад, трансакції, які забезпечуються протоколом “Secure Sockets Layer” (“SSL”).

Використання Cookies та веб-маячків

Під час відвідування інтернет-сайтів Приватного акціонерного товариства «Вентс», на Ваш комп'ютер інколи може викладатися інформація, що дозволяє нам ідентифікувати цей комп'ютер. Дана інформація, зазвичай, має вигляд текстових файлів, які називаються “Cookies”. Вони являють собою невеликі блоки даних, що зберігаються на жорсткому диску Вашого комп'ютера, а не на інтернет-сайті. Як правило, Cookies допомагають збирати певну інформацію про Ваш комп'ютер, включаючи IP-адресу, операційну систему, тип браузера та адреси сайтів, на які посилаються. Ми використовуємо Cookies, щоб покращити надані Вам продукти та послуги, наприклад, усунути необхідність частого введення паролю під час сеансу або заново додавати в корзину замовлені продукти, якщо Ви не встигли завершити трансакцію за одне відвідування. Окрім цього, Cookies використовуються для аналізу трафіку на інтернет-сайтах та збору знеособлених демографічних даних з метою вдосконалення наших послуг.

На деяких інтернет-сайтах Приватне акціонерне товариство «Вентс» може використовувати так звані веб-маячки (або “точкові маркери”), проте ми не використовуємо їх для ідентифікації особи конкретних користувачів. Веб-маячки, зазвичай, являють собою графічні зображення, що розміщуються на інтернет-сайті та використовуються для підрахунку відвідувачів сайту та/або доступу до певних даних Cookies. Дана інформація використовується для вдосконалення наших послуг. Як правило, веб-маячки не збирають жодної іншої інформації, окрім тієї, яку Ваш браузер надає нам в рамках будь-якого стандартного інтернет-з'єднання. Якщо Ви відключите Cookies, веб-маячки більше не зможуть слідкувати за Вашими конкретними діями. Однак, вони і надалі можуть збирати інформацію про звернення з Вашої IP-адреси, проте така інформація вже не буде унікальною.

Якщо Ви не бажаєте отримувати Cookies або бажаєте отримувати повідомлення під час їх збереження, Ви можете встановити відповідні налаштування у своєму браузері (якщо він дозволяє це зробити). Зверніть увагу, що після виключення Cookies Ви, можливо, не зможете звертатися до певних розділів даного інтернет-сайту, які могли б зробити Ваш візит більш корисним. Даний сайт може містити посилання на матеріали наших бізнес-партнерів, а на їх інтернет-сайтах можуть знаходитися посилання на наш сайт. Деякі з таких партнерів також можуть використовувати Cookies або веб-маячки, однак ми не маємо до них доступу і не можемо контролювати ці Cookies.

Ваші права

У випадках, якщо Ви бажаєте дізнатись, якими персональними даними про Вас ми володіємо, або ж доповнити, виправити, знеособити чи видалити будь-які неповні, неточні чи застарілі персональні дані, або ж бажаєте припинити використання, обробку нами Ваших персональних даних для цілей розсилки рекламних матеріалів, прямого маркетингу або проведення досліджень ринку, або маєте інші переконливі законні підстави, ви можете в належному порядку та відповідно до чинного законодавства реалізувати таке право, звернувшись до нас за наведеною нижче адресою. У деяких випадках (особливо, якщо Ви бажаєте видалити Ваші персональні дані або припинити їх обробку) це також може означати, що ми більше не зможемо надавати Вам послуги. Ми рекомендуємо Вам використовувати для зазначених вище цілей наявні засоби керування профілями, оскільки такі засоби часто забезпечують прямий доступ до своїх персональних даних і дозволяють ефективно ними керувати.

Зверніть увагу, що для виконання таких Ваших запитів Приватному акціонерному товариству «Вентс» може бути потрібно встановити Вашу особу і запросити додаткову інформацію. Окрім цього, зверніть увагу, що чинне законодавство може встановлювати обмеження та інші умови, що стосуються вищезгаданих Ваших прав.

Адміністратор персональних даних та інформація для зв'язку

В якості адміністратора Ваших персональних даних буде виступати Приватне акціонерне товариство «Вентс» (01030, м. Київ, вул. М. Коцюбинського, 1; 08154, м. Боярка, а/с 321).

Окрім цього, функції адміністратора персональних даних може виконувати третя особа, яка залучена Приватним акціонерним товариством «Вентс» на підставі укладених контрактів/договорів/угод між ними. Щоб встановити конкретного адміністратора та отримати інформацію для зв'язку з ним, Ви можете скористатися інформацією для зв'язку, що наведена на відповідних інтернет-сайтах Приватного акціонерного товариства «Вентс».

З питань, що стосуються практики Приватного акціонерного товариства «Вентс» по відношенню до захисту приватного життя, Ви також можете зв'язатися з нами за наступною адресою: Приватне акціонерне товариство «Вентс», 01030, м. Київ, вул. М. Коцюбинського, 1 або 08154, м. Боярка, а/с 321.

Зміни даної Політики захисту приватного життя

Приватне акціонерне товариство "Вентс" може час від часу змінювати дану Політику захисту приватного життя або змінювати, модифікувати чи закривати доступ до цього інтернет-сайту в будь-який час, з повідомленням або без нього. Проте, у випадку внесення до даної Політики захисту приватного життя суттєвих несприятливих змін, Приватне акціонерне товариство «Вентс» розмістить повідомлення про такі зміни на початку цього документу, а також на головній сторінці інтернет-сайту за 30 днів. Ми рекомендуємо час від часу проглядати дану Політику захисту приватного життя для отримання інформації про будь-які такі зміни.

Висловіть свою думку
Дана сторінка допомогла мені легко і просто обрати необхідну продукцію
Використання сайту не викликає у мене труднощів. Все логічно і зрозуміло
Сайт справив на мене приємне враження

Голосування
Наскільки зручним для вас став оновлений сайт?