Вхід

Політика конфіденційності
Забув пароль
Авторизуватись
Ще не зареєстровані? Скористайтеся перевагами реєстрації:
Збереження продуктів у прив'язці до проектів
Консультації фахівців щодо продукції on-line
Реєстрація
Реєстрація
Користуючись цією формою, ви визнаєте, що прочитали умови користування Умови використання сайту і повністю згоден з ними
Авторизуватись

Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла серії ВЕНТС ВУТ2 200 П / ВЕНТС ВУЕ2 200 П / ВЕНТС ВУТЕ2 200 П

Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла серії ВЕНТС ВУТ2 200 П / ВЕНТС ВУЕ2 200 П / ВЕНТС ВУТЕ2 200 П

Підвісні припливно-витяжні установки в тепло- і звукоізоляційному корпусі з горизонтально направленими патрубками. Продуктивність до 220 м3/год, ефективність рекуперації до 89 %.

Особливості моделі
  • Робота в різних режимах
  • Звукоізоляція
  • Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла
  • Опис
  • Модифікації
  • Завантаження
  • Умовні позначення
Опис
Опис
Опис

Підвісні припливно-витяжні установки ВУТ2, ВУЕ2 і ВУТЕ2 200 П являють собою повністю готові вентиляційні агрегати, які забезпечують фільтрацію, подачу свіжого повітря у приміщення та видалення забрудненого. Модель ВУТ2 забезпечує передачу тепла, а моделі ВУЕ2 і ВУТЕ2 – тепла і вологи витяжного повітря припливному повітрю в двох пластинчастих рекуператорах. Установки застосовуються в системах вентиляції і кондиціювання приміщень різного призначення. Установки відзначаються дуже низьким рівнем шуму завдяки розташуванню вентиляторів між двома рекуператорами. Високий коефіцієнт рекуперації установок задовольняє найбільш високі вимоги ринку. Призначені для з’єднання з круглими повітропроводами номінальним діаметром 125 мм.

Модифікації

ВЕНТС ВУТ2 200 П – установка з двома алюмінієвими рекуператорами перехресного потоку.

ВЕНТС ВУЕ2 200 П – установка з двома рекуператорами перехресного потоку з полімеризованої целюлози.

ВЕНТС ВУТЕ2 200 П – установка з двома рекуператорами перехресного потоку (один з полімеризованої целюлози і один алюмінієвий).

Корпус

Виготовлений з алюміцинкової сталі. Внутрішня тепло- і звукоізоляція зі спіненого поліпропілену товщиною 10 мм.

Фільтр

Для фільтрації припливного і витяжного повітря в установці застосовуються два кишенькових фільтри зі ступенем очищення G4.

Вентилятори

Установка оснащена припливним і витяжним відцентровими вентиляторами з загнутими назад лопатками і вбудованим термостатом захисту з автоматичним перезапуском. Електродвигуни і робочі колеса динамічно збалансовані в двох площинах.

Рекуператори

В установках застосовуються два типи рекуператорів:

Алюмінієві рекуператори передають явну теплоту від одного повітряного потоку іншому. Вони відрізняються тривалим терміном служби в умовах холодного клімату.

Ентальпійні рекуператори з полімеризованої целюлози передають явну і приховану теплоту від одного повітряного потоку іншому. Вони є стійкими до обмерзання і не виробляють конденсат. Установки з таким типом рекуператорів рекомендовано застосовувати в приміщеннях, обладнаних кондиціонерами.

В установці ВУТ2 200 П застосовуються два алюмінієвих рекуператори перехресного потоку з піддонами для відведення конденсату і системою захисту рекуператорів від обмерзання в холодну пору року.

В установці ВУЕ2 200 П застосовуються два рекуператори перехресного потоку з полімеризованої целюлози.

В установці ВУТЕ2 200 П застосовуються два рекуператори перехресного потоку: один з алюмінію і один з полімеризованої целюлози. Установка обладнана піддоном для відведення конденсату від алюмінієвого рекуператора.

Конструкція установки:

Керування і автоматика

Установка обладнана перемикачем, який дозволяє обрати один з трьох режимів для постійної роботи установки: режим очікування (STAND BY), низька (LOW) або середня (MED) швидкість.

До установки може бути підключений перемикач швидкостей П3-1-300 (А3) для увімкнення/вимкнення установки, а також вибору низької (LOW), середньої (MED) або високої (HIGH) швидкості.

До установки може бути підключений датчик СО2 (не входить до комплекту поставки). За підвищення концентрації газу він перемкне установку з режиму постійної роботи на максимальну швидкість (HIGH).

До установки може бути підключена панель керування А13 з рідкокристалічним екраном (не входить до комплекту поставки), яка забезпечує увімкнення/вимкнення установки, перемикання між низькою, середньою та високою швидкостями і відображення кімнатної температури.

Для запобігання обмерзанню рекуператорів в холодну пору року установка обладнана системою активного захисту. За датчиком температури відбувається зупинка припливного вентилятора, водночас тепле витяжне повітря прогріває рекуператори. Потім припливний вентилятор вмикається, і установка продовжує працювати в звичайному режимі.

Монтаж

Установка призначена для підвісного стельового монтажу і може бути встановлена на балконі, горищі, у коморі, підвалі та інших основних і допоміжних приміщеннях. Під час монтажу необхідно забезпечити доступ для сервісного обслуговування і ремонту з боку нижньої панелі.

Установка ВУЕ2 200 П може застосовуватися як для стельового, так і настінного монтажу.

Варіант застосування:

Модифікації
Найменування модифікації
+
+
+
Завантаження
Завантаження
Завантажити зображення "ВЕНТС ВУТ2 200 П, ВУЭ2 200 П, ВУТЭ2 200 П (ErP 2016, 2018)" для Вашого сайту (png 231.43Kb)
Завантажити зображення товару високої якості "ВЕНТС ВУТ2 200 П, ВУЭ2 200 П, ВУТЭ2 200 П (ErP 2016, 2018)" (psd 3.85Mb)
Сертифiкат УкрСЕПРО "Припливно-витяжні установки з водняним нагрівачем або рекуператором" (pdf 495.71Kb)
Брошюра "ВЕНТС ВУТ2 200 П, ВУЕ2 200 П, ВУТЕ2 200 П" (pdf 207.84Kb)
Умовні позначення
Умовні позначення
Серія   Кількість рекуператорів   Номінальна продуктивність, м3/год   Особливості конструкції   Панель керування
 ВЕНТС ВУТ
 ВЕНТС ВУЕ
ВЕНТС ВУТЕ
  2   200   П - підвісна   А 13
А 3
Висловіть свою думку
Дана сторінка допомогла мені легко і просто обрати необхідну продукцію
Використання сайту не викликає у мене труднощів. Все логічно і зрозуміло
Сайт справив на мене приємне враження

Голосування
Як часто ви використовуєте програму для підбору обладнання?