Вентс – компанія з багаторічним досвідом, яка пропонує широкий асортимент сучасного вентиляційного обладнання для вирішення будь-яких завдань у галузі вентиляції. Наша продукція вирізняється високою якістю, збалансованими технічними характеристиками і відповідає європейським та міжнародним вимогам з енергоефективності, надійності та безпеки, що підтверджується відповідними сертифікатами та реалізованими об'єктами в усьому світі. Наша мета: на основі постійного розвитку та вдосконалення створювати продукт, який завжди буде відповідати найвищим вимогам клієнта.
25 років зростання

З моменту свого виникнення понад 25 років тому компанія пройшла довгий шлях становлення та розвитку – від невеликого виробничого підприємства до світового вентиляційного лідера. Сьогодні лідерські позиції Вентс підкріплені значними обсягами виробництва продукції,

широкою географією продажів, високою часткою експорту, а також визнанням наших партнерів у всьому світі та почесним членством компанії в авторитетних світових асоціаціях – експертах кліматичної галузі.

15
Представництв по всьому світу
3000
Співробітників
123
Країн світу
90 000 м²
Виробничих потужностей

Вентс входить до міжнародної групи компаній Blauberg Group, яка широко представлена на всіх континентах і має виробництва в 5 країнах по всьому світу. Blauberg Group на сьогодні є найбільш динамічно зростаючою міжнародною групою у сфері вентиляції.

Це дозволяє компанії Вентс впроваджувати передовий європейський досвід зі створення сучасних вентиляційних систем та здобувати популярність для своєї продукції на різних ринках.

Виробництво
Виробничі потужності компанії розміщені на площі понад 90 000 кв. м. Підприємство здійснює повний замкнутий цикл виробництва продукції і оснащене найсучаснішим обладнанням. У компанії працюють близько 3000 висококваліфікованих спеціалістів, які забезпечують утілення вентиляційної продукції від ідеї та конструкторського рішення до готового високотехнологічного продукту. Усі структурні підрозділи компанії працюють як єдиний злагоджений механізм завдяки застосуванню концепції управління Lean production.
Щорічно на підприємстві випускається близько 5 млн побутових вентиляторів, майже 350 тис. одиниць обладнання для промислової вентиляції, понад 22 тис. припливно-витяжних установок і агрегатів обробки повітря. Загальний асортимент продукції Вентс включає понад 30 тис. найменувань для різних сегментів ринку, груп споживачів і географічних регіонів.

Інновації та технології

Однією з основних складових успіху Вентс є інноваційність. Компанія розробляє і впроваджує сучасні технологічні рішення на всіх етапах виробництва, що дає їй змогу випускати продукцію, яка максимально відповідає очікуванням і потребам клієнтів. Інновації Вентс – це комплексне застосування професійних знань, глобального досвіду та сучасних технологій у виробництві вентиляційного обладнання. Компанія щорічно оновлює та вдосконалює лінійки своєї продукції, зважаючи на сучасні тенденції та побажання споживачів. Орієнтація на потреби клієнта і впровадження інновацій дозволили Вентс зайняти провідні позиції на світовому ринку вентиляційної продукції та безпосередньо впливати на формування тенденцій на цьому ринку.

380
висококваліфікованих інженерів
13
спеціалізованих лабораторій
365
отриманих патентів

R&D-центр

Інтелектуальним центром компанії є власний R&D-підрозділ з 13 спеціалізованими лабораторіями, де працює 380 висококваліфікованих інженерів, які розробляють нові інжинірингові рішення для оптимізації споживчих характеристик продукції, що випускається. Основними напрямами інноваційних досліджень підрозділу є енергоефективність, багатофункціональність, інтелект, автоматизація управління та дизайн. Результат інтелектуальної роботи інженерів Вентс відображається у 365 отриманих міжнародних патентах.

Лабораторії

Усі нові ідеї та розробки фахівців R&D-підрозділу Вентс втілюються в експериментальні прототипи, які виготовляються на основі комп'ютерних 3D-моделей. Кожен прототип майбутньої продукції проходить серію експериментів і тестів у сертифікованих дослідних лабораторіях, де перевіряється на відповідність технічним та аеродинамічним параметрам. Усі нові зразки вентиляційної продукції, що надходять на ринок, мають необхідні сертифікати і захищені міжнародними патентами.

Сучасні технології

Чимало рішень компанії являють собою складне інтелектуальне обладнання, яке здатне працювати як у ручному, так і автоматичному режимах, самостійно змінюючи робочі параметри залежно від якості повітря в приміщенні. Система автоматики дає змогу інтегрувати вентиляційні установки в систему «Розумний дім», керувати ними за допомогою Wi-Fi через смартфон і планшет з будь-якої точки світу, а також об'єднувати пристрої в єдину мережу для синхронної роботи. Асортимент продукції Вентс включає різні інтелектуальні рішення як для будинків і квартир, так і для комерційного та промислового сегментів ринку.

Енергоефективність
Компанія Вентс є одним зі світових лідерів у виробництві енергоефективного вентиляційного обладнання. Чимало рішень Вентс дають змогу користувачам мінімізувати витрати на електроенергію за експлуатації вентиляційних пристроїв. Одним із таких енергоощадних рішень є використання у вентиляторах високоефективних EC-двигунів з високим ККД і низьким рівнем шуму. EC-технології відповідають найсучаснішим вимогам у сфері створення енергоощадної та керованої вентиляції, забезпечуючи економію енергії до 35% порівняно з асинхронними двигунами. 
Застосування у вентиляційних установках рекуператорів різних типів, що дають змогу зберігати в приміщенні тепло в холодний сезон і прохолоду влітку, також забезпечує користувачам істотну економію на обігріванні й охолодженні повітря. Деякі види обладнання Вентс оснащені тепловими насосами, що дозволяє їм використовувати геотермальну енергію, максимально знижуючи енерговитрати.

Міжнародне визнання 

ВЕНТС входить до складу престижних міжнародних організацій - експертів в галузі вентиляції, кондиціювання та опалення. З 2008 року компанія є повноправним членом асоціації HARDI (Міжнародна асоціація дистриб’юторів обладнання для вентиляції, кондиціювання та опалення, США).

Компанія «ВЕНТС» – єдиний український виробник - член американських асоціацій HARDI та HVI.

Сертифікати