Вентиляція у нашому житті

Вентиляцією називається сукупність заходів та пристроїв, які використовуються під час організації повітрообміну для забезпечення заданого стану повітряного середовища у приміщеннях і на робочих місцях.

Читати далі

Визначення необхідного повітрообміну приміщень. Рекомендації до проектування

Об’єм вентиляційного повітря визначається для кожного приміщення окремо, з урахуванням наявності шкідливих домішок (речовин), або задається за результатами раніше проведених досліджень.

Читати далі

Що таке втрата тиску?

Опір проходженню повітря у вентиляційній системі, в основному, визначається швидкістю руху повітря у цій системі. Зі збільшенням швидкості зростає і опір. Це явище називається втратою тиску.

Читати далі

Типи вентиляторів

Вентилятори – це механічні пристрої для переміщення повітря повітропроводами, безпосередньої подачі або витяжки повітря з приміщення.

Читати далі

Регулювання швидкості обертання вентиляторів

Зміна швидкості обертання вентиляторів досягається за допомогою використання тиристорних або трансформаторних регуляторів швидкості.

Читати далі

Електродвигуни вентиляторів

Конструкція електродвигуна із зовнішнім ротором подібна до конструкції асинхронного електродвигуна, але з невеликою відмінністю: ротор електродвигуна розташований зовні статорної обмотки, а статор з обмотками розташований в центрі електродвигуна.

Читати далі

Загальні рекомендації для монтажу

Для зменшення втрат, пов'язаних із турбулентністю повітряного потоку, на вході та виході з вентилятора повинна бути розташована пряма ділянка повітропроводу.

Читати далі