ВЕНТС ПІДТРИМУЄ ЖИВОПИС

Живопис є найдавнішим і найпоширенішим видом мистецтва. Роботи численних художників у всі часи були не лише документальним відображенням життя людства і свідченням еволюції його творчої думки, а й потужними носіями різноманітних ідей і сенсів, які генерувало людське суспільство впродовж свого існування.

Враховуючи популярність і доступність живопису, компанія «Вентиляційні системи» ставить собі за мету всіляко підтримувати ініціативи у сфері образотворчого мистецтва і сприяти його розвитку. У цьому напрямку ми зробили вже багато важливих кроків, долучившись до реалізації чималої кількості проєктів, і плануємо зробити ще більше. Коротко розповімо про основні з них.

Іван Марчук — це не просто народний художник України, якого було внесено до рейтингу «100 геніїв сучасності», складеного британським виданням The Daily Telegraph. Іван Марчук — це легендарна постать у світовій культурі. Творчий багаж митця становить близько 5300 робіт і понад 200 персональних виставок в Україні та за її межами.

Читати далі

Однією з давніх традицій Вентс є випуск художніх настінних корпоративних календарів. Кожен календар має свою історію і по-своєму особливий, але всіх їх об’єднує одна мета: знайомити людей з видатними творами світового образотворчого мистецтва та популяризувати творчість українських митців минулого й сьогодення.

Читати далі

Ми всі є свідками того, що сучасне українське мистецтво сьогодні на підйомі, воно впевнено долає географічні кордони й несе у світ красу, глибину й багатство української душі. У червні 2021 року Вентс виступив партнером у проведенні персональної виставки талановитої української художниці Інни Пантелемонової під назвою «Сенси. Senses».

Читати далі

У жовтні 2022 року на території Національного заповідника «Софія Київська» відбулися виставки робіт дев’ятьох сучасних українських художників: Олексія Потапенка, Інни Пантелемонової, Віри Кулеби-Баринової, Олександра Мельника, Миколи Жулінського, Мар’яна Луніва, Ігоря Романка, Надії Мартиненко та Андрія Котлярчука.

Читати далі

Реалізація творчої фантазії через малювання — це те, що притаманне кожній дитині. Компанія «Вентиляційні системи» надає підтримку низці дитячих освітніх та культурно-освітніх закладів району і стимулює дітей до малювання. 

Читати далі

Наше місто багате на таланти, серед яких є чимало художників. У жовтні 2022 року на підприємстві пройшла виставка їхніх робіт. 

Читати далі

Сучасне мистецтво вже давно вийшло з художніх майстерень на вулицю і стало надбанням мільйонів. Ідеться саме про стріт-арт — вуличне мистецтво розпису стін, парканів та інших поверхонь.

Читати далі