Отримуючи доступ до сторінок сайтів Приватного акціонерного товариства «Вентс», Ви погоджуєтеся з наступними умовами. Якщо Ви не погоджуєтеся з нижченаведеними умовами, Ви не маєте права на використання цих сайтів.

Офіційні сторінки сайтів Приватного акціонерного товариства «Вентс» розташовані за наступними адресами:


Окрім того, інформація зі сторінок сайтів може публікуватися працівниками компанії на різноманітних тематичних порталах, в інформаційних каталогах, соціальних мережах. Така інформація є актуальною лише на момент її публікації, а також надана виключно з метою ознайомлення. Ви можете використовувати дану інформацію на свій страх і ризик.

Вміст сторінок сайтів Приватного акціонерного товариства «Вентс» захищений авторським правом. Будь-які права, що не надані в даних умовах, зберігаються за Приватним акціонерним товариством «Вентс». Відтворення, передача, поширення чи зберігання частини або всього вмісту сайту в будь-якій формі, без попереднього письмового погодження Приватного акціонерного товариства «Вентс», дозволяється лише у відповідності з наступними умовами. Приватне акціонерне товариство «Вентс» погоджується на перегляд вами сторінок сайтів Приватного акціонерного товариства «Вентс» на своєму комп'ютері або роздрук витягів із зазначених сторінок лише для особистого використання, але не для повторного поширення, за винятком випадків, коли отримано письмове погодження Приватного акціонерного товариства «Вентс» на їх використання. На окремі документи, що знаходяться на сторінках цих сайтів, можуть поширюватися додаткові умови, зазначені у цих документах.

Усі права на матеріали, розміщені на сайтах Приватного акціонерного товариства "Вентс", охороняються відповідно до законодавства. У випадку цитування та використання будь-яких матеріалів посилання на сайт є обов'язковим. За порушення авторських та суміжних прав законодавством України передбачена цивільно-правова, адміністративна та кримінальна відповідальність.

Використання зазначених сайтів та матеріалів, які на них розміщені, дозволяється лише в приватних, некомерційних цілях. Використання прес-релізів та інших документів, що класифікуються в якості публічних, дозволяється лише за умови зазначення джерела інформації.

Дані сайти та їх вміст надаються Вам для зручності. Вміст сайтів Приватного акціонерного товариства «Вентс» надається «як є» та «у наявному обсязі». Приватне акціонерне товариство «Вентс» не гарантує, що використання сторінок його сайтів в Інтернеті буде безперервним чи безпомилковим. Приватне акціонерне товариство «Вентс» залишає за собою право виправляти сторінки, а також видаляти доступ до них у будь-який час. Жодних явних чи таких, що маються на увазі, гарантій, включаючи, без обмежень, гарантії права власності, гарантії не порушення, гарантії придатності для продажу або з конкретною метою, що маються на увазі, не надається по відношенню до наявності, точності, надійності або вмісту даних сторінок. Приватне акціонерне товариство «Вентс» не несе відповідальності за будь-які прямі, опосередковані, супутні чи результуючі збитки, або збитки, викликані особливими обставинами, упущену вигоду чи перерву в діяльності, які виникають у зв'язку з використанням цієї послуги чи нездатністю використовувати дану послугу, навіть якщо Приватне акціонерне товариство «Вентс» було проінформоване про можливості таких збитків. У деяких юрисдикціях не дозволяється виключення певних гарантій чи обмежень відповідальності, тому вищезазначені обмеження чи виключення можуть не застосовуватися до Вас. Відповідальність Приватного акціонерного товариства «Вентс» в такому випадку обмежується максимальним чином, дозволеним чинним законодавством.

Для Вашої зручності, сайти Приватного акціонерного товариства «Вентс» можуть містити посилання на веб-сайти, що належать третім особам чи контролюються третіми особами. Потрапляючи на такий сайт за посиланням, Ви повинні прочитати правила використання цього сайту та погодитися на їх дотримання перед початком використання сайту. Ви також погоджуєтесь із тим, що Приватне акціонерне товариство «Вентс» не може контролювати вміст такого сайту і брати на себе будь-яку відповідальність за матеріал, який створено чи опубліковано на ньому. Крім цього, посилання на будь-який сайт, що не належить Приватному акціонерному товариству «Вентс», не означає, що Приватне акціонерне товариство «Вентс» схвалює даний сайт або продукцію чи послуги, що зазначені на ньому.

Надсилаючи матеріал на будь-який із наших серверів, наприклад, електронною поштою або через сторінки сайтів Приватного акціонерного товариства «Вентс», Ви погоджуєтеся, що (а) такий матеріал не буде містити будь-яких об'єктів, які є незаконними або з інших причин непридатними для публікації; (б) Ви будете докладати достатніх зусиль для сканування на віруси та видалення будь-яких вірусів або інших забруднюючих чи руйнуючих елементів перед поданням будь-якого матеріалу; (в) Ви є власником даного матеріалу або маєте необмежене право на надання його нам, і Приватне акціонерне товариство «Вентс» може публікувати такий матеріал безкоштовно та (або) включати його чи будь-які концепції, що в ньому описані, до своєї продукції, не несучи при цьому жодної відповідальності чи зобов'язань; (г) Ви погоджуєтеся не порушувати жодних судових позовів по відношенню до Приватного акціонерного товариства «Вентс» у зв'язку з наданими Вами для нас матеріалами, а також звільняєте Приватне акціонерне товариство «Вентс» від відповідальності у випадку порушення будь-якою третьою особою позову у звязку з будь-яким матеріалом, наданим Вами Приватному акціонерному товариству «Вентс».

Приватне акціонерне товариство «Вентс» не проглядає і не може проглядати матеріали, надіслані користувачами на її сайти, а також не несе відповідальності за них. Приватне акціонерне товариство «Вентс» може в будь-який час видаляти будь-які надіслані користувачами матеріали на свій розсуд.

Слово «Безпечний» використовується з метою опису функціональності продукту / пристрою і жодним чином не має на увазі розширення тлумачення гарантії, наданої особам, що придбали пристрій чи кінцевим користувачам, до розуміння, що продукт / пристрій є абсолютно безпечним чи невразливим при будь-якому впливу.

Для комфортного використання сайту Приватного акціонерного товариства «Вентс» на Вашому комп'ютері повинен бути встановлений браузер Microsoft Internet Explorer 8, Mozilla Firefox 3.6, Safari 4.0, Google Chrome 5.0, Opera 10.0 або більш пізні версії браузерів. Якщо у Вас встановлені більш ранні версії браузерів, сторінки сайту Приватного акціонерного товариства «Вентс» можуть відображатися повільно, неправильно або некоректно. В такому випадку Приватне акціонерне товариство «Вентс» не має до цього жодного відношення. Окрім цього, Ваш браузер повинен підтримувати обробку JavaScript.

Для встановлення останньої версії браузера можна скористатися вбудованою функцією автоматичного оновлення, яка є доступною на усіх сучасних веб-платформах.

«ВЕНТС» є зареєстрованою торговельною маркою Приватного акціонерного товариства «Вентс». Продукція і найменування компаній, які згадані у даних умовах або на сайтах Приватного акціонерного товариства «Вентс», можуть бути товарними знаками чи товарними найменуваннями їх відповідних власників. Ваш доступ до цих сайтів не повинен розглядатися як надання (будь-яким передбаченим способом) будь-якої ліцензії чи права на будь-які знаки чи торговельні марки, зазначені на сайтах, без попереднього письмового погодження Приватного акціонерного товариства «Вентс» чи третьої особи, яка є власником таких знаків чи торговельних марок.

© Приватне акціонерне товариство «Вентс» 2023. Усі права захищені.