Основою сучасної глобальної системи міжнародної співпраці є ухвалена ООН концепція сталого розвитку. Вона передбачає такий розвиток, який задовольняє потреби нинішнього покоління, не створюючи проблем для життєдіяльності наступних поколінь і не завдаючи шкоди довкіллю. 
Компанія Вентс поділяє принципи сталого розвитку і вибудовує свої бізнес-процеси відповідно до його цілей і вимог. В основі нашої роботи лежать дбайливе ставлення до довкілля, раціональне використання природних багатств, економія енергоресурсів, відповідальне виробництво та споживання, 
рівність і рівноправність. На цьому шляху ми вже досягли багато чого і продовжуємо вдосконалюватися в межах нашої внутрішньої програми «4П: продуктивність, продукція, персонал, природа». 
Продуктивність

Енергоефективне обладнання

Виробничі підрозділи компанії Вентс укомплектовані найсучаснішим енергоефективним обладнанням від найкращих світових виробників. Таке обладнання дозволяє економити енергоресурси не тільки завдяки низькому енергоспоживанню, але й завдяки раціональному використанню електрики та скороченню часу виконання операцій.

Оптимальне виробництво і логістика

Наша компанія досягла повного циклу виробництва – від виготовлення комплектувальних до випуску готової продукції. Такий крок дав змогу зменшити завантаження інших підприємств, локалізувати все виробництво і внутрішню логістику в одному місці, що значно знизило шкідливі викиди в довкілля.

Виробництво без відходів

Наша участь в охороні довкілля виявляється і в організації безвідходного виробництва. На цю мить виробничі процеси в компанії організовані так, щоб мінімізувати кількість відходів, а також використовувати їх повторно. Виробництво замкненого циклу дає змогу нам повністю переробляти відходи металів і пластиків та багаторазово повертати їх до виробничого процесу.

Ощадливе виробництво

В основі виробничих процесів компанії Вентс лежить управлінська стратегія ощадливого виробництва, що реалізується на підприємстві у форматі Vents Production System. Ця система раціоналізації виробництва передбачає роботу без будь-яких втрат і браку, що дозволило нам максимально ефективно використовувати виробниче обладнання, зменшити кількість відходів, економити сировину та енергоресурси.

Екологічно безпечні матеріали

При виробництві продукції Вентс використовуються тільки високоякісні й екологічно безпечні матеріали від світових лідерів, що підтверджується відповідними сертифікатами. Тому експлуатація наших вентиляційних пристроїв не завдає шкоди здоров'ю людей і довкіллю.

Продукція

Тривалий термін використання

Ми виробляємо високоякісну продукцію, яка розрахована на багаторічне використання. Завдяки тривалому терміну експлуатації вентиляційних пристроїв відсутня необхідність у їх частій заміні, що унеможливлює появу додаткових відходів і знижує негативний вплив на довкілля.

Упаковка із вторсировини

Приблизно 95 % індивідуальної упаковки продукції Вентс і транспортної тари виготовляється з переробленої паперової вторсировини. Багаторазова переробка упаковки та її повторне використання дозволяє значно знизити споживання целюлози і зменшити кількість паперових відходів.

Енергоефективні двигуни

Обладнання Вентс комплектується сучасними енергоефективними двигунами, зокрема ЕС-двигунами, які мають низьке енергоспоживання і в процесі експлуатації вентиляційних пристроїв дають змогу значно економити електроенергію. ЕС-технології відповідають найвищим вимогам у сфері енергоощадної вентиляції, дозволяючи скоротити енергоспоживання до 35 % порівняно з традиційними асинхронними двигунами.

Регенерація енергії

Наша мета – створення максимально енергоефективної вентиляційної продукції. Тому наші вентиляційні пристрої обладнані теплообмінниками, які утилізують тепло витяжного повітря, тим самим зберігаючи в приміщенні тепло холодної пори року і прохолоду – літньої. Це знижує навантаження на системи опалення та кондиціювання і, відповідно, скорочує споживання енергоресурсів. 

Системи автоматики й оптимізації роботи вентиляції

Більшість вентиляційних пристроїв Вентс має вбудовану систему автоматики і комплектується датчиками вологості та вуглекислого газу. Таке рішення забезпечує гнучку роботу обладнання залежно від якості повітря. Можливість роботи в різних режимах із різною продуктивністю дозволяє не перевантажувати вентиляційні пристрої, коли в цьому немає потреби, і тим самим знижувати енергоспоживання.

Персонал
01

Повага

Ми переконані в тому, що в сучасних умовах успіху можуть досягти лише ті бізнеси, які піклуються про людей і працюють для людей. Компанія Вентс забезпечує рівні можливості для всіх співробітників незалежно від їхніх віку, статі, віросповідання та інших відмінностей. Усі внутрішні стосунки в компанії вибудовуються на базі взаємної поваги.
02

Рівність

Кожен член нашої великої команди має рівні можливості в отриманні знань, досвіду і реалізації власної професійної та творчої ініціатив.
03

Навчання та кар'єрне зростання

Ми впевнені в тому, що успіх будь-якого бізнесу може забезпечити тільки висококваліфікований, ініціативний і зацікавлений персонал. Тому Вентс особливу увагу приділяє питанням безперервного навчання своїх співробітників і реалізації їхнього творчого та інтелектуального потенціалу. З цією метою в компанії цілий рік проходять навчальні заходи, які дозволяють підтримувати високий рівень знань і кваліфікації персоналу.
04

Турбота про здоров'я

Задля збереження і зміцнення здоров'я персоналу всі співробітники Вентс забезпечені медичним страхуванням. У разі поширення вірусних захворювань у компанії проходить інформування персоналу про правила поведінки на робочих місцях, проводяться заходи щодо знезараження приміщень і забезпечення співробітників дезінфекційними засобами. Ми досить легко пережили пандемію COVID-19 завдяки проведеній у компанії добровільній вакцинації. Для популяризації здорового й активного способу життя в компанії регулярно проходять спортивні змагання.
Природа

Електроенергія

З метою зниження енергоспоживання та економії енергоресурсів усі освітлювальні системи на підприємстві працюють з енергоощадними світлодіодними джерелами світла, багато з яких обладнано датчиками руху. Крім того, проєкти будівництва нових виробничих приміщень передбачають можливість застосування прозорих покрівельних матеріалів і зенітних ліхтарів для максимального потрапляння до приміщення сонячного світла.

Вода

Ми дуже дбайливо ставимося до водних ресурсів, тому забезпечили їх раціональне використання на нашому підприємстві. Для подачі води встановлені безконтактні сенсорні змішувачі. Таке рішення дозволило використовувати воду в розумних кількостях, значно скоротити її витрати, у такий спосіб зменшивши об'єми каналізаційних стоків.