Вхід

Політика конфіденційності
Забув пароль
Авторизуватись
Ще не зареєстровані? Скористайтеся перевагами реєстрації:
Збереження продуктів у прив'язці до проектів
Консультації фахівців щодо продукції on-line
Реєстрація
Реєстрація
Користуючись цією формою, ви визнаєте, що прочитали умови користування Умови використання сайту і повністю згоден з ними
Авторизуватись

Про компанію

Вентс – компанія з багаторічним досвідом, яка пропонує широкий асортимент сучасного вентиляційного обладнання для вирішення будь-яких завдань у галузі вентиляції. Наша продукція вирізняється високою якістю, збалансованими технічними характеристиками і відповідає європейським та міжнародним вимогам з енергоефективності, надійності та безпеки, що підтверджується відповідними сертифікатами та реалізованими об'єктами в усьому світі. Наша мета: на основі постійного розвитку та вдосконалення створювати продукт, який завжди буде відповідати найвищим вимогам клієнта.

З моменту свого виникнення понад 20 років тому компанія пройшла довгий шлях становлення та розвитку – від невеликого виробничого підприємства до світового вентиляційного лідера. Сьогодні лідерські позиції Вентс підкріплені значними обсягами виробництва продукції, широкою географією продажів, високою часткою експорту, а також визнанням наших партнерів у всьому світі та почесним членством компанії в авторитетних світових асоціаціях – експертах кліматичної галузі.

Сьогодні компанія є потужним науково-виробничим підприємством, яке володіє найбільшою сучасною виробничою базою в Європі та самостійно випускає повний спектр обладнання для систем вентиляції будь-якого ступеня складності. Вентс входить до групи компаній Blauberg Group, яка широко представлена ​​в усьому світі (центральний офіс розташований у Мюнхені, Німеччина) і на сьогодні є найбільш динамічно зростаючою міжнародною групою у сфері вентиляції. Це дозволяє компанії Вентс переймати передовий європейський досвід зі створення сучасних вентиляційних систем та розширювати ринки збуту своєї продукції. Сьогодні вентиляційне обладнання Вентс представлене у більш ніж 110 країнах світу.

Виробничі потужності компанії розміщені на площі понад 90 000 кв. м. Підприємство здійснює повний замкнутий цикл виробництва продукції і оснащене найсучаснішим обладнанням. У компанії працюють близько 3000 висококваліфікованих спеціалістів, які забезпечують утілення вентиляційної продукції від ідеї та конструкторського рішення до готового високотехнологічного продукту. Усі структурні підрозділи компанії працюють як єдиний злагоджений механізм завдяки застосуванню концепції управління Lean production.

Щорічно на підприємстві випускається близько 5 млн побутових вентиляторів, майже 350 тис. одиниць обладнання для промислової вентиляції, понад 22 тис. припливно-витяжних установок і агрегатів обробки повітря. Загальний асортимент продукції Вентс включає понад 30 тис. найменувань для різних сегментів ринку, груп споживачів і географічних регіонів.

Висловіть свою думку

Голосування
Чи допомагає наш сайт розвитку вашого бізнесу?