Вхід

Політика конфіденційності
Забув пароль
Авторизуватись
Ще не зареєстровані? Скористайтеся перевагами реєстрації:
Збереження продуктів у прив'язці до проектів
Консультації фахівців щодо продукції on-line
Реєстрація
Реєстрація
Користуючись цією формою, ви визнаєте, що прочитали умови користування Умови використання сайту і повністю згоден з ними
Авторизуватись

Про компанію

Компанія ВЕНТС (Приватне акціонерне товариство «Вентиляційні системи») була створена у 90-х роках минуло-го століття. Сьогодні ми з гордістю констатуємо:

ВЕНТС - світовий лідер вентиляційного виробництва.

Цей заслужений статус підтверджують визнання партнерів та споживачів у всьому світі, понад 50 мільйонів одиниць реалізованої продукції та почесне членство в найбільших світових асоціаціях - експертах кліматичної галузі.

ВЕНТС - потужне науково-виробниче підприємство, яке володіє найбільшою сучасною виробничою базою в Європі та самостійно виробляє повний спектр обладнання для систем вентиляції та кондиціювання будь-якого ступеню складності під торгівельними марками ВЕНТС, Домовент, Пластивент, Алювент, X-VENT, AirVENTS.

Асортимент вентиляційної продукції ВЕНТС налічує близько 10 000 найменувань для побутової, комерційної та промислової вентиляції, різних цільових аудиторій споживачів та світових географічних регіонів.

Виробничі потужності розташовані на території понад 60 000 м2. Кожен із 16 цехів компанії обладнаний відповідно до міжнародних стандартів та здійснює повноцінний виробничий цикл. На підприємстві працюють понад 2 000 професіоналів, які супроводжують процес виготовлення вентиляційного обладнання від ідеї та конструкторського рішення до готового високотехнологічного продукту. Для цього ВЕНТС реалізує стратегію постійного розвитку, яка базується на впровадженні інновацій та застосуванні провідних технологій у сфері кліматичного обладнання.

Компанія ВЕНТС - найбільше у світі підприємство з виготовлення вентиляційного обладнання.

Висловіть свою думку
Дана сторінка допомогла мені легко і просто обрати необхідну продукцію
Використання сайту не викликає у мене труднощів. Все логічно і зрозуміло
Сайт справив на мене приємне враження

Голосування
Звідки ви про нас дізнались?