Оновлений сайт знаходиться на стадії допрацювання. Ми будемо вдячні вам за зворотній зв'язок щодо можливих помилок та неточностей!
Вхід
Забув пароль
Авторизуватись
Ще не зареєстровані? Скористайтеся перевагами реєстрації:
Збереження продуктів у прив'язці до проектів
Консультації фахівців щодо продукції on-line
Реєстрація
Реєстрація
Користуючись цією формою, ви визнаєте, що прочитали умови користування Умови використання сайту і повністю згоден з ними
Авторизуватись

Повітряно-опалювальний (охолоджувальний) агрегат ВЕНТС АОВ та АОВ1

Повітряно-опалювальний (охолоджувальний) агрегат ВЕНТС АОВ та АОВ1
Повітряно-опалювальний (охолоджувальний) агрегат ВЕНТС АОВ та АОВ1
zoom
Агрегати з водяним теплообмінником для організації економічного та ефективного повітряного опалення (охолодження) в різних приміщеннях
Особливості моделі
 • Для комерційних приміщень
 • Для промислових приміщень
 • Опис
 • Модифікації
 • Завантаження
 • Умовні позначення
Опис
Опис
ЗАСТОСУВАННЯ КЕРУВАННЯ ТА РЕГУЛЮВАННЯ
 • Призначені для нагріву (охолодження) повітря у приміщенні за допомогою водяного теплоносія і його рівномірного розподілу за допомогою вентилятора та напрямних жалюзі.
 • Дозволяють швидко прогрівати (охолоджувати) великі приміщення за рахунок застосування в конструкції високоефективного калорифера і потужного вентилятора або організувати локальне нагрівання (охолодження) робочої зони, наприклад, у великих ангарах або виробничих цехах.
 • Призначені для обігріву (охолодження) приміщень великого об’єму: виробничі цехи, авторемонтні майстерні, автомийки, гаражі, автосалони, склади, торгові центри, супер- і гіпермаркети, магазини, спортивні зали, конференц-зали, виставкові зали, тваринницькі та птахоферми, теплиці та інші аналогічні приміщення.
 • Монтаж агрегатів зменшує витрати часу на установлення та інвестиційні витрати на систему опалення (охолодження) загалом.
 • Можливе плавне або ступінчасте регулювання швидкості обертання вентилятора, яке здійснюється за допомогою тиристорного або трансформаторного регулятора.
 • Зниження швидкості обертання вентиляторів дозволяє зменшити витрату повітря та обсяг теплопередачі на опалення або охолодження.
 • Для керування режимами роботи опалювального (охолоджувального) агрегату застосовується блок автоматики УВТ-1Е (купується окремо).
 • Блок автоматики має 3 режими керування роботою агрегату АОВ/АОВ1 (зміна швидкості обертання вентилятора).
 • Блок обладнаний вимикачем з індикатором роботи, гермовводами для підключення проводів і плавким запобіжником для захисту від пошкодження у випадку короткого замикання.
 • Блок автоматики експлуатується спільно з цифровими термостатами серії ТСТ-1-300 із сенсорним дисплеєм (ТСТД-1-300 комплектується пультом ДК) або РТС-1-400 з РК-дисплеєм (РТСД-1-400 комплектується пультом ДК), які поставляються окремо.
 • Термостат встановлюється у приміщенні, де розміщений повітряно-опалювальний (охолоджувальний) агрегат він вимірює температуру і визначає режим роботи.
 • Для коректної роботи опалювального агрегату, термостат необхідно розміщувати в місці, де вікна, двері і радіатори опалення не справляють місцевого впливу.
 • Для керування декількома повітряно-опалювальними (охолоджувальними) агрегатами, що працюють в одному приміщенні, можна використовувати один термостат.
КОНСТРУКЦІЯ  
 • Агрегат АОВ/ АОВ1 складається з осьового вентилятора і мідно-алюмінієвого водяного теплообмінника з ребрами, розміщених у сталевому корпусі з полімерним покриттям.
 • Теплообмінник має виведені через бічну стінку корпусу патрубки із зовнішнім трубним різьбленням для підведення і підключення теплоносія.
 • Призначені для експлуатації із максимальним робочим тиском 1,6 МПа (16 бар) і максимальною робочою температурою теплоносія 100 °С.
 • Агрегат АОВ1 має спрощену конструкцію і не має піддону з патрубком для зливу конденсату.
МОТОР ВЕНТИЛЯТОРА 
 
 • Застосовуються асинхронні мотори із зовнішнім ротором, які мають вбудований тепловий захист з автоматичним перезапуском.
РОЗПОДІЛ ТЕПЛОГО ПОВІТРЯ В ПРИМІЩЕННІ  
МОНТАЖ УВАГА!
 • За допомогою кронштейнів (купуються окремо) агрегат можна встановлювати на стінах (колонах) у вертикальному положенні або на стелі (балках) в горизонтальному положенні.
Під час монтажу агрегатів АОВ слід забезпечити вільний приплив повітря до всмоктуючого колектора вентилятора. Для цього обов’язково слід витримати мінімальну відстань від стіни або стелі до агрегатів не менше 300 мм.
ПЕРЕВАГИ ПОВІТРЯНОГО ОПАЛЕННЯ (ОХОЛОЖДЕННЯ):  
 • швидке досягнення заданої температури в приміщенні;
 • мала інерційність системи дозволяє застосовувати змінний тепловий режим або зональний обігрів;
 • висока теплопродуктивність;
 • капітальні витрати на систему повітряного опалення значно нижчі, ніж на аналогічну систему водяного опалення (охолодження)

ТАБЛИЦЯ ПІДБОРУ ДОПОМІЖНИХ АКСЕСУАРІВ:

 
Модель Блок автоматики Цифровий термостат Монтажні аксесуари
    З сенсорним дисплеєм З РК-дисплеєм Кутники Консоль Консоль універсальна
 
АОВ 25 УВТ-1Е ТСТ-1-300
ТСТД-1-300
РТС-1-400
РТСД-1-400
МКП-АОВ МК-АОВ 25 МКУ-АОВ 25
АОВ1 25 МК-АОВ1 25 МКУ-АОВ1 25
АОВ 30 МК-АОВ 30 МКУ-АОВ 30
АОВ1 30 МК-АОВ 25* МКУ-АОВ 25
АОВ 45 МК-АОВ 45 МКУ-АОВ 45
АОВ1 45 МК-АОВ 30* МКУ-АОВ 30
*для кріплення до агрегату АОВ1 перемички між консолями МК-АОВ не застосовуються.

Варіант застосування охолоджувального агрегату ВЕНТС АОВ в теплиці Варіант застосування охолоджувального агрегату ВЕНТС АОВ в автомайстерні
Варіант застосування опалювального агрегату ВЕНТС АОВ на складі
Модифікації
Найменування модифікації
АОВ 30
АОВ1 30
АОВ 25
АОВ1 45
АОВ 45
АОВ1 25
Найменування модифікації
АОВ 30
АОВ1 30
АОВ 25
АОВ1 45
АОВ 45
АОВ1 25
+
+
+
+
+
+
Завантаження
Завантаження
Паспорт "Блок керування повітряно-опалювальним (охолоджувальним) агрегатом з водяним теплообмінником - серія УВТ" (pdf 407.82Kb)
Паспорт "ВЕНТС АОВ" (pdf 2.2Mb)
Завантажити зображення "ВЕНТС АОВ1" для Вашого сайту (png 432.52Kb)
Завантажити зображення "ВЕНТС АОВ (вид ззаду)" для Вашого сайту (png 697.72Kb)
Завантажити зображення "ВЕНТС АОВ (вид спереду)" для Вашого сайту (png 606.89Kb)
Завантажити зображення товару високої якості "ВЕНТС АОВ (вид ззаду)" (psd 2.56Mb)
Завантажити зображення товару високої якості "ВЕНТС АОВ (вид спереду)" (psd 2.85Mb)
Завантажити зображення товару високої якості "ВЕНТС АОВ1" (psd 2.25Mb)
Брошюра "ВЕНТС АОВ та АОВ1" (pdf 509.67Kb)
Умовні позначення
Умовні позначення
Серія   Номінальна потужність, кВт
ВЕНТС АОВ
ВЕНТС АОВ1
  25; 30; 45
Умовне позначення   Опис
МКП-АОВ   Кутники дозволяють виконати горизонтальний монтаж агрегату з кріпленням до стелі за допомогою монтажних шпильок або ланцюгів. Цей варіант монтажу підходить в тому випадку, якщо агрегат працює для обігріву.

МК-АОВ 25
МК-АОВ 30
МК-АОВ 45

  За допомогою консолей агрегат можна встановити як вертикально з кріпленням до стіни або колони, так і горизонтально з кріпленням до стелі. Горизонтальний монтаж призначено тільки для обігріву.
МКУ-АОВ 25
МКУ-АОВ 30
МКУ-АОВ 45
  Універсальна консоль дає можливість кріпити агрегат до горизонтальних або вертикальних конструкцій під прямим кутом або під кутом 30° чи 45°.
Висловіть свою думку
Дана сторінка допомогла мені легко і просто обрати необхідну продукцію
Використання сайту не викликає у мене труднощів. Все логічно і зрозуміло
Сайт справив на мене приємне враження

Голосування
Чи допомагає наш сайт розвитку вашого бізнесу?