29.07.20

Вентилятори, які не економлять на повітрі

Асортимент вентиляційної продукції компанії поповнився новими канальними вентиляторами змішаного типу в пластиковому корпусі Вентс БУСТ і Вентс БУСТ EC. Новинка є логічним продовженням існуючої лінійки вентиляторів Вентс ТТ ПРО (EC).

Нова розробка Вентс увібрала в себе всі переваги відцентрово-осьових вентиляторів і отримала низку серйозних удосконалень. Перш за все, слід відзначити високу продуктивність нових моделей, яка досягає 5700 м3/год, що майже втричі перевищує можливості моделей серії ТТ ПРО (EC). Завдяки високій продуктивності вентилятори Вентс БУСТ (EC) є оптимальним рішенням для використання в припливних і витяжних системах вентиляції різних комерційних та промислових приміщень з великою витратою повітря.

Вентилятори виконані в полімерному корпусі, який відмінно підходить для використання в приміщеннях з підвищеною вологістю. Сам корпус укріплений металевим кожухом, що підвищує міцність пристрою. Завдяки конічній формі полімерної крильчатки зі спеціально спрофільованими лопатями кругова швидкість повітряного потоку збільшується, забезпечуючи більш високий тиск і продуктивність порівняно з осьовими вентиляторами. Дифузор, крильчатка та спрямний апарат на виході корпусу спроектовані таким чином, щоб забезпечити оптимальне поєднання характеристик, а саме високу продуктивність, збільшений тиск повітря і низький рівень шуму. Корпус вентилятора оснащений зовнішньою герметичною клемною коробкою для підключення електроживлення.

Вентс БУСТ комплектується тришвидкісним чотириполюсним асинхронним двигуном, Вентс БУСТ EC – енергоефективним ЕС-двигуном. АС-вентилятори регулюються триступінчастим перемикачем швидкостей П3-5,0 або плавним тиристорним регулятором, що підключається до клеми максимальної швидкості. ЕС-моделі регулюються плавним регулятором 0–10 В.

Нові вентилятори сумісні з повітропроводами діаметром 355 і 400 мм і їх можна встановлювати на початку, в середині та в кінці системи повітропроводів. Для збільшення продуктивності можливе встановлення декількох вентиляторів паралельно. Також для збільшення робочого тиску в системі доступне послідовне розміщення декількох пристроїв.