Серія Вентс ВДО

Осьові вентилятори димовидалення продуктивністю до 114 000 м³/год
Застосування

Вентилятори застосовуються для видалення диму, який виникає під час пожежі, та для одночасного відведення тепла за межі приміщення або будівлі. Застосовуються для постійної роботи у загальнообмінній системі вентиляції.

Вентилятори застосовуються за температури навколишнього повітря від -60 °C до 50 °С (залежно від кліматичного виконання, див. умовні позначення) для безперервної роботи. За температури 300 °С, 400 °С у режимі димовидалення – 2 години. Вентилятори з класом вогнестійкості 200 °С/2 години можуть бути виготовлені за окремим замовленням. Характеристики вентиляторів 200 °C/2 години повністю ідентичні характеристикам вентиляторів 300 °С/2 години.


Конструкція

Вентилятор складається з корпусу, крильчатки та двигуна. Металевий корпус вентилятора з викачаними фланцями забезпечує високу жорсткість та мінімальні проміжки між корпусом та крильчаткою. На корпусі вентилятора передбачено ревізійний люк. Усі елементи корпусу вкриті полімерним покриттям для захисту від зовнішніх впливів. Вага вентиляторів може відрізнятися від заявленої в каталозі і залежить від застосовуваних комплектувальних (двигун, клемна коробка і т.д.).


Електродвигун

Вентилятори оснащені трифазними двигунами, розрахованими на напругу 400 В/50 Гц. Залежно від моделі застосовуються 1- або 2-швидкісні двигуни.

  • Одношвидкісні вентилятори обладнані 2-, 4- або 6-полюсними двигунами.
  • Двошвидкісні вентилятори обладнані 2/4-, 2/4- або 4/8-полюсними двигунами.
Крильчатка

Залежно від типорозміру і необхідної продуктивності у вентиляторах застосовуються робочі колеса з 4, 5, 6, 7, 8, 9 або 12 лопатками і кутом нахилу від 20° до 50°, що дозволяє підібрати вентилятор максимально близько до заданої робочої точки. Лопатки особливої форми забезпечують високу ефективність вентилятора (ККД) за низького рівня шуму. Крильчатка динамічно збалансована. Невелика маса та низький момент інерції робочого колеса сприяють швидкому запуску вентилятора. Лопатки вентилятора виготовлені з литого під тиском алюмінію.


Монтаж

Вентилятор встановлюється на будь-яку рівну поверхню або безпосередньо у вентиляційний канал. Можливе встановлення вентилятора у горизонтальному або вертикальному положенні. Під час монтажу вентилятора у повітряному каналі з'єднання з повітропроводами здійснюється за допомогою фланців. Для підлогового, настінного або стельового монтажу вентилятора застосовуються опори О-ВО (не входять до комплекту постачання, замовляються окремо). Можуть встановлюватися на дахах будівель.

Модельний ряд Вентс ВДО
Поліграфія
"Осьові вентилятори димовидалення ВЕНТС ВДО" опис продукту 05-2023
3.09 Мб
Паспорт
"ВЕНТС ВДО" паспорт 11-2023 (V118-1UA-01)
1.61 Мб
BIM/CAD моделі
ВДО
9.01 Мб
Фотографії
ВДО - зображення 1
627 Кб