Серія Вентс ВВ-П

Призначений для визначення витрат повітря при роботі електроручного вентилятора ЕРВ

Застосування

Пристрій серії ВВ-П призначений для нормального функціювання вентиляції бомбосховища у режимі фільтрації. Клапан витратомір-відсікач призначений для визначення витрат повітря системи, до складу якої входить електроручний вентилятор серії ЕРВ. Також пристрій виконує функцію зворотного клапана після завершення роботи вентилятора.

Технічні характеристики

Клапан виготовляється з вуглецевої сталі з порошковим покриттям згідно з каталогом RAL 5007 Muar і тільки прямокутного перерізу. Клапан може бути встановлений лише у вертикальному положенні. Вимога щодо теплопровідності та належності до класу протікання не висувається.

Клапани ВВ-П використовуються лише для вентиляторів ЕРВ.

Температурний діапазон переміщуваного середовища варіюється від -20 °С до +40 °С. Клапан може експлуатуватися в умовах помірного (Y) клімату 2-ї категорії розміщення (Y2).

Конструкція

Клапан являє собою конструкцію призматичної форми і складається з таких елементів:

- корпусу з листової сталі;
- заслінки, що встановлюється на горизонтальній вісі;
- приєднувальних фланців прямокутного перерізу.

Заслінка виконує фунцію запірно-регулювального елемента. Разом з віссю заслінка повертається під натиском повітря з вентилятора. На вісі встановлено стрілку, що вказує витрати повітря на шкалі.

Під час роботи електроручного вентилятора заслінка відкривається на встановлену маркувальною стрілкою величину. Після завершення роботи вентилятора заслінка повертається у горизонтальне положення та відсікає вентилятор від вентиляційної мережі.