Вхід

Політика конфіденційності
Забув пароль
Авторизуватись
Ще не зареєстровані? Скористайтеся перевагами реєстрації:
Збереження продуктів у прив'язці до проектів
Консультації фахівців щодо продукції on-line
Реєстрація
Реєстрація
Користуючись цією формою, ви визнаєте, що прочитали умови користування Умови використання сайту і повністю згоден з ними
Авторизуватись

Припливно-витяжна установка МІКРА 60

Припливно-витяжна установка МІКРА 60

Кімнатна припливно-витяжна установка для оптимальної енергозберігаючої вентиляції окремих кімнат у квартирах, приватних будинках, громадських та комерційних приміщеннях. Не вимагає монтажу мережі повітропроводів. Ідеально підходить для організації простої та ефективної вентиляції в реконструйованих приміщеннях.

Особливості моделі
 • Робота в різних режимах
 • ЕС-двигун
 • Кімнатні установки з рекуперацією тепла
 • Опис
 • Модифікації
 • Завантаження
Опис
Опис

МІКРА 60 – це кімнатна припливно-витяжна установка для оптимальної енергозберігаючої вентиляції окремих кімнат у квартирах, приватних будинках, громадських та комерційних приміщеннях. Не вимагає монтажу мережі повітропроводів. Ідеально підходить для організації простої та ефективної вентиляції в реконструйованих приміщеннях.

Особливості
 • Ефективна припливно-витяжна вентиляція окремих приміщень (кімнат)
 • Пластинчастий протипотоковий алюмінієвий рекуператор з ефективністю рекуперації до 79 %
 • ЕС-вентилятори з низьким енергоспоживанням та електрично безпечною напругою живлення 12 В
 • Інтегрована автоматика з 3-ма режимами роботи
 • Безшумна робота (22-29 дБА)
 • Очищення повітря за допомогою двох вбудованих фільтрів G4
 • Простий монтаж
 • Підходить для безперервного режиму роботи
 • Імпульсний блок з широким діапазоном напруги живлення 100-240 В при 50-60 Гц
Корпус

Корпус виконаний з металу зі спеціальним полімерним покриттям та декором із дзеркальної нержавіючої сталі. Тепло- та звукоізоляція установки виконана шаром пінофолу товщиною 15 мм. Сучасний дизайн установки дозволяє гармонійно вписати її в будь-який інтер'єр приміщень. Передня панель, яка легко знімається, забезпечує простий доступ для обслуговування установки (наприклад, для очищення або заміни фільтрів). Подача зовнішнього повітря в установку та видалення відпрацьованого повітря з приміщення здійснюються двома каналами діаметром 125 мм.

Фільтрація повітря

Очищення припливного та витяжного повітря здійснюється за рахунок двох вбудованих фільтрів зі ступенем очищення G4. Фільтри забезпечують подачу свіжого повітря, очищеного від пилу, пилку, комах, а також відіграють роль захисту елементів установки від засмічення.

Приплив та витяжка повітря

Для припливу або витяжки повітря використовуються осьові ЕС-вентилятори. Завдяки застосуванню ЕС-технологій кімнатна установка відзначається низьким енергоспоживанням. Живлення вентиляторів забезпечується електрично безпечною напругою 12 В. Двигуни вентиляторів обладнані вбудованим тепловим захистом від перегріву та кульковими підшипниками для більшого терміну експлуатації.

Блок живлення

Живлення установки здійснюється через вбудований імпульсний блок з широким діапазоном напруги живлення 100-240 В при 50-60 Гц. Блок живлення обладнаний вбудованим колом захисту від різноманітних непередбачуваних ситуацій: короткого замикання, перевантаження, стрибків напруги, переполюсування вхідних кіл. Тому установка застосовується в різних країнах і стабільно працює в електромережах з "розмитим" стандартом якості електроенергії.

Принцип роботи

Холодне повітря, яке поступає з вулиці, проходить крізь фільтр і рекуператор та за допомогою припливного осьового вентилятора подається в приміщення. Тепле забруднене повітря з приміщення проходить через фільтр і рекуператор та за допомогою витяжного осьового вентилятора крізь стіну викидається на вулицю. В рекуператорі відбувається обмін теплової енергії теплого забрудненого повітря, яке поступає з кімнати, і чистого холодного повітря, яке поступає з вулиці. Це призводить до зменшення втрат теплової енергії та економії витрат на обігрів приміщень в холодну пору року. Потоки припливного та витяжного повітря не змішуються, завдяки чому виключається передача одним потоком іншому забруднень, запахів та мікроорганізмів.

Рекуператор

В кімнатній установці використовується високотехнологічний пластинчастий протипотоковий алюмінієвий рекуператор. Рекуператор дозволяє використовувати тепло повітря, що видаляється, для нагріву припливного повітря. Ефективність рекуперації сягає 79 %. Застосування кімнатної вентиляційної установки МІКРА 60 з рекуперацією тепла разом з кондиціюванням – це не лише найбільш ефективний спосіб організувати необхідний мікроклімат в приміщенні, але й значна економія коштів: взимку рекуператор економить тепло, а влітку – прохолоду.

Захист від обмерзання

Припливно-витяжна установка комплектується вбудованою системою захисту від обмерзання. В процесі роботи рекуператора в холодну пору року відбувається передача тепла від теплого витяжного до холодного припливного повітря. При цьому в рекуператорі в процесі охолодження витяжного повітря може утворитись конденсат, який відводиться на вулицю через витяжний канал. При температурі витяжного повітря на виході з рекуператора нижче порогового значення конденсат може замерзнути всередині рекуператора. Для запобігання процесу обмерзання рекуператора застосовується електронна система захисту. Принцип її роботи полягає в тому, що за датчиком температури відбувається вимикання припливного вентилятора. Тепле витяжне повітря прогріває рекуператор до порогового значення температури, після чого знову вмикається припливний вентилятор, і установка продовжує роботу в звичайному режимі.

Керування та режими роботи

Установка комплектується сенсорним або 3-позиційним перемикачем швидкостей.

Система автоматики дозволяє працювати в 3-х режимах:

 1. Припливно-витяжна вентиляція з мінімальною продуктивністю 30 м3/год та мінімальним рівнем шуму 22 дБ(А).
 2. Припливно-витяжна вентиляція із середньою продуктивністю 45 м3/год та рівнем шуму 25 дБ(А).
 3. Припливно-витяжна вентиляція з максимальною продуктивністю 60 м3/год та рівнем шуму 29 дБ(А).
3-позиційний перемикач (Мікра 60 А3)

Сенсорний перемикач (Мікра 60 А4)

Приклад організації системи вентиляції на базі МІКРА 60

У кожній кімнаті, яка потребує вентиляції, встановлюється установка МІКРА 60. Одна установка здатна забезпечити ефективну вентиляцію в приміщенні площею до 24 м2. Система вентиляції із застосуванням припливно-витяжної установки МІКРА 60 забезпечує безперервний повітрообмін в приміщенні, взимку зберігаючи тепло, а влітку – прохолоду.

Для організації максимально енергоефективної вентиляції в будинку на базі установок МІКРА 60 рекомендується встановити інтелектуальні вентилятори ВЕНТС iFan на кухні та у санвузлі, які здійснюють витяжку повітря автоматично зі спрацюванням датчиків руху та вологості.

 

Припливно-витяжна установка МІКРА 60 монтується на фасадну стіну всередині приміщення з мінімальною товщиною стіни 100 мм.

За допомогою паперового шаблону, який входить до комплекту поставки, а також до складу монтажних комплектів МК1 та МК2, на стіні розмічаються отвори для повітропроводів. Після висвердлювання наскрізних отворів шаблон знову кріпиться до стіни за допомогою клейкої стрічки. В отвори вставляються пластикові повітропроводи (входять до складу монтажних комплектів МК1 та МК2). Шаблон центрує повітропроводи в потрібному положенні, щоб осі патрубків установки та повітропроводів в подальшому співпали. Із зовнішньої сторони стіни монтується зовнішній бокс (входить до комплекту МК2 або замовляється окремо (НБ), який захищає установку від потрапляння води та сторонніх предметів. Повітропроводи необхідно встановити з невеликим ухилом на вулицю, щоб забезпечити відведення конденсату у випадку його утворення під час роботи установки.

 

Після того, як повітропроводи зафіксовані в потрібному положенні зовнішнім боксом та шаблоном, щілина між повітропроводами та стіною заповнюється монтажною піною (для цього в шаблоні передбачені спеціальні вирізи). Коли піна затвердіє, шаблон потрібно зняти, а надлишки повітропроводів зрізати до рівня поверхні стіни. Для монтажу корпусу установки необхідно відкрити декоративну панель та вийняти рекуператор. Корпус установки монтується патрубками в пластикові повітряні канали та фіксується до стіни за допомогою дюбелів та шурупів. Установка поставляється з підключеним кабелем живлення та євро-штекером.

За необхідності, установка може бути підключена до загальної мережі електроживлення через клемні виводи.

Для цього необхідно від'єднати кабель живлення від клемної коробки та підключити заздалегідь виведені проводи живлення. Після завершення монтажу корпуса та електричного підключення необхідно встановити на місце рекуператор та передню панель.


Аксесуари

 

Монтажний комплект МК1 Мікра 60:

застосовується для більш комфортного
монтажу, забезпечує правильне стикування патрубків установки та повітропроводів.

 • два пластикових повітропроводи (Ø125 мм, довжина 500 мм);
 • два картонних шаблони.

Зовнішній вентиляційний бокс
НБ Мікра 60:

 • подвійний зовнішній металевий ковпак.

Монтажний комплект МК2 Мікра 60:

 • два пластикових повітропроводи (Ø125 мм, довжина 500 мм);
 • один картонний шаблон;
 • бокс зовнішній НБ МІКРА 60.

 

 

 

 

 

Модифікації
Найменування модифікації
+
Завантаження
Завантаження
Каталог "Кімнатна припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла МІКРА" (pdf 2.01Mb)
Паспорт "ВЕНТС МІКРА 60" (pdf 1.48Mb)
Завантажити зображення "ВЕНТС МІКРА 60" для Вашого сайту (png 249.69Kb)
Завантажити зображення товару високої якості "ВЕНТС МІКРА 60" (psd 1.22Mb)
Висловіть свою думку
Дана сторінка допомогла мені легко і просто обрати необхідну продукцію
Використання сайту не викликає у мене труднощів. Все логічно і зрозуміло
Сайт справив на мене приємне враження

Голосування
Як часто ви використовуєте програму для підбору обладнання?