набуває все більшої популярності в Лівані та інших країнах Близького Сходу. У зв'язку з цим українське підприємство вирішило розширити свій асортимент на місцевих ринках. Щоб тримати споживачів у курсі всіх нововведень, у першій половині липня поточного року в Бейруті і Тирі (Ліван) пройшли семінари, присвячені ознайомленню з продукцією ВЕНТС.
Семінари проводила компанія, яка є давнім партнером українського вентиляційного підприємства і основним дистриб'ютором продукції ВЕНТС у Лівані. Метою проведених заходів було ознайомлення учасників місцевої HVAC та Electrical індустрії з уже представленою тут технікою ВЕНТС, а також обладнанням, яке тільки готується до виходу на ринок. Заходи дозволили продемонструвати гостям широкий асортимент продукції для побутової, комерційної та промислової вентиляції, а також конкретні вентиляційні рішення для потреб місцевих споживачів. Крім того, семінари стали чудовим інструментом популяризації продукції української компанії на ринку Лівану.
У рамках проведених семінарів учасникам було представлено серій ВКО, ЛД, МА, С, С1, серій ВК, ВКМ і ТТ, (анемостати, вентиляційні решітки серій МВ та МВМ) і серії Алювент. Велику увагу було акцентовано на серій ВКГ та ВКМК, серії ВЦУН, ВПВО, а також ТТ Сайлент.
Семінари зміцнили імідж ВЕНТС як виробника якісної різнопланової вентиляційної продукції, а також підтвердили її затребуваність на ринку Лівану. Компанія «Вентс» та її ліванський партнер планують і надалі проводити подібні заходи з метою ознайомлення місцевих споживачів з вентиляційними рішеннями від українського підприємства.