м. Київ, вул. Б. Гмирі, 1

Житловий Комплекс "Патріотика"

  • Відцентровані вентилятори серії ВЕНТС ВН

Продукція компанії «Вентиляційні системи» продовжує користуватися популярністю серед українських забудовників. Зокрема, в Києві ще один житловий комплекс було оснащено вентиляційним обладнанням Вентс: тут встановили понад 10 тис. відцентрових вентиляторів ВЕНТС ВН-1 80.


Житловий комплекс розміщений на лівому березі столиці й налічує 33 будинки висотністю 20–26 поверхів. У кожному помешканні встановлено високонапірні відцентрові вентилятори ВЕНТС ВН-1 80, що мають продуктивність до 150 м3/год. Ці вентиляційні пристрої призначені для настінного монтажу в будинках з однотрубною системою вентиляції і зазвичай монтуються на кухнях, у ванних кімнатах, санвузлах, коморах та інших побутових приміщеннях.

     

Вентилятор ВЕНТС ВН-1 80 має сучасний мінімалістичний дизайн, що дозволяє йому гармонійно вписатися в будь-який інтер’єр. Пристрій оснащений економічним тришвидкісним двигуном, який забезпечує витрату повітря на рівні 63, 102 та 150 м3/год. Водночас рівень шуму вентилятора на максимальній швидкості становить лише 43,7 дБ, що забезпечує комфортні умови для перебування людей. ВЕНТС ВН-1 80 має гравітаційний зворотний клапан, який запобігає потраплянню до приміщення повітря ззовні. Керування вентилятором відбувається в ручному режимі від зовнішнього перемикача.

    

Компактні розміри, сучасний дизайн, простота в обслуговуванні й низький рівень шуму – саме ці переваги роблять вентилятори ВЕНТС ВН-1 80 оптимальним рішенням для використання в житлових приміщеннях і забезпечують їм високу популярність на ринку.

Зазначимо, що, окрім вентиляторів для настінного монтажу, асортимент побутових відцентрових вентиляторів ВЕНТС серії ВН охоплює також вентиляторні вузли ВНВ-1 80, призначені для вбудованого монтажу.